Ha tündérkeresztanyu lehet transzvesztita, akkor Hófehérke is lehet mexikói 2021.07.08.
Az ember legtöbbször azért néz filmet, hogy kikapcsolódjon, szórakozzon, de manapság ez nem olyan egyszerű, mint gondolnánk.
A rendezők egymásra licitálva próbálnak minél több érzékenyítést belesűríteni egy-egy filmbe, és ez odáig fajult, hogy tündérkeresztanyu férfivá, míg Hófehérke feketévé jóemberkedte magát.
A filmstúdiók megpróbálnak minden modern őrületet besűríteni egy olyan filmbe, ahol annak tartalmilag semmi helye, ha pedig nem teszik, egy-egy hangos kisebbség valóságos lincshangulatba tör ki és olyan abszurdumokat követelnek, hogy két kisfiú igenis szeressen egymásba a filmvásznon, pusztán az ő kedvükért. És hogy miként lesz Hófehérke fekete, tündérkeresztanyu férfi, Scooby doo pedig rasszista? A következő Fair Right–ból kiderül! Ne hagyjátok ki!
Kapcsolódó videók
Lezajlott az USA első koncepciós tárgyalása? – The fair right 2021.05.02.
Lottón húzzák ki a diákokat felvételi vizsga helyett
Ne dőlj be a netes trolloknak! 2021.05.30.
“A pedofília olyan, mint a heteroszexualitás” – The fair right Varga Ádámmal 2021.06.03.
5 érv a Fudan egyetem ellen 2021.06.10.
Elszigetelt eset, ha egy transzvesztita gyerekek előtt öltáncol? 2021.06.15.
Már a keresztény-konzervativizmus fogalmát is a baloldal határozza meg? 2021.06.26.
Fehér vagy? Állj a sor végére és fizess felárat! 2021.07.04.








